תיקי גב מעוצבים – כשפרקטיקה ואופנה נפגשים

2016-03-21
כל אחד ואחת מאיתנו צריך תיק לשאת את חפציו האישיים. אפשר לשים את הטלפון והמפתחות בכיסים אך לעיתים צריך מקום ליותר : ארנק, טאבלט, יומן פגישות, כלי כתיבה, איפור ועוד מגוון של חפצים אישים שלפעמים הם חובה אצל נשים וגם אצל גברים. תיק הוא הפתרון הטוב ביותר לשאת את כל החפצים האישיים בצורה זמינה. בשוק ניתן למצוא מגוון של תיקים; תיקי צד, תיקי נשיאה וכמובן תיקי גב.   ישנם אנשים המתייחסים לתיקי גב כאל דבר ילדותי,  כנראה שהוא מזכיר להם את ילקוט בית הספר. אך לאמיתו של דבר , תיקי גב הם אחד הפתרונות הנוחים ביותר, ולא רק לילדי בית הספר מגיע ליהנות מיתרונותיהם.  

היתרונות של תיקי גב מעוצבים

 

נוחות

בראש ובראשונה תיקי גב מספקים נוחות למשתמש. גם אם אינכם נושאים חפצים רבים, בסופו של יום זה מאוד מתיש להיגרר עם תיק צד אשר שם משקל לא מאוזן על הגוף ופוגע ביציבה. לעומת זאת תיקי גב מאפשרים לכם לשאת את כל החפצים על הגב ולפזר את המשקל בצורה מאוזנת על שתי הכתפים.  

ביטחון

לא הרבה מודעים לכך, אך תיקי גב הם הרבה יותר בטוחים מפני גנבות וחטיפות תיקים. במדינתינו זה אמנם יחסית נדיר אך לצערנו  מקרים של חטיפות תיקים בהחלט מתרחשים. תיקי צד הינם קלים לחטיפה והם המועדפים על הגנבים אשר מעדיפים להימנע מתיקי גב אותם קשה יותר לגנוב .  

סטייל

בניגוד ל״ילקוטי בית הספר״ תיקי גב כיום מתאימים לכל מטרה. ניתן למצוא תיקי גב מעוצבים המתאימים ליציאה בערב; תיקי גב ליום יום כאשר יוצאים לסידורים או תיק גב למשרד. אפשר למצוא כאלה המתאימים לנשים וגם כאלה המתאימים לגברים. תיקי גב מעוצבים מגיעים עם רוכסנים, סגירות מגנטיות וחלוקה לתאים המותאמת לצרכים של המשתמש.     המיוחד בתיקי גב מעוצבים הוא שהם שומרים על סטייל אפנתי מבלי לוותר על הנוחות  המשתמש ובטיחותו, ובנוסף נותנים פתרון אחסון נוח ביותר. כל אחד יכול למצוא את תיק הגב המועדף עליו; מחומרים טבעיים, סינתטיים ועד תיקי עור יוקרתיים.