תיקי גב לנשים - טיפים לרכישת תיק איכותי

2016-04-11
תיקי גב לנשים הם פתרון מעולה אשר יכול להחליף את תיקי היד לנשים ולתת פתרון הרבה יותר נוח. כאשר התיק מלא בכל כך הרבה דברים שאת לוקחת איתך הוא הופך להיות כבד יותר ויותר, למרות כל המאמצים לקחת רק את המינימום. טלפון; מטען; ארנק; קצת איפור; ספר לקריאה; קרם הגנה ואפילו מחשב נייד. תיקי גב מאפשרים לך לשאת את התיק בקלות ומבלי להרגיש את המשקל. אך בשביל ליהנות מהיתרונות של תיקי גב לנשים צריך לדעת לבחור תיקי גב איכותיים. כמובן שנרצה שיהיו יפים ומעוצבים אך את זה נשאיר לטעמך האישי .

טיפים לרכישת תיקי גב איכותיים

 

רצועות מתכוונות

חשוב שלתיק שלך יהיו רצועות מתכווננות המאפשרות להתאים אותו למבנה גופך וגובהך. על התיק להיות בדיוק במקום המתאים; כאשר הוא שמוט  או כאשר הרצועות קצרות ומהודקות מדי לא תרגישי בנוח.  

התאמה לצרכים

כאשר מחפשים תיקי גב לנשים חשוב שהם יתאימו לצרכים שלך. נשים רבות נושאות מחשב נייד בתיק. אם גם את מסתובבת כל היום עם המחשב הנייד, חשוב לחפש תיקי גב המתאימים במיוחד לצורך זה, לתיקים רבים יש תא ניפרד ומרופד במיוחד למחשב הנייד.  

אפשרות נשיאה על הכתף

רבים מתיקי הגב כוללים רצועה המאפשרת לשאת אותם  על הכתף אם רוצים. אמנם מדובר בתיקי גב לנשים אך בכל זאת נחמד שקיימת גם האפשרות לנשיאת התיק על הכתף.  

כיס נסתר

לרבים מתיקי הגב ישנו כיס נסתר, כיס הנמצא בגב התיק שלא ניתן לגשת אליו מבלי להוריד את התיק מהגב. כיס זה מומלץ מאוד לחפצים בעלי ערך, כמו ארנק מעוצב, דרכון, טלפון וכו׳. זה מפחית את הסיכון של כייסים במקומות הומי אדם.  

חלוקה לתאים

חשוב שלתיק תהיה חלוקה לתאים שונים המסייעת בארגון החפצים שלך. כאשר את רוצה למצוא את מטען הטלפון, הארנק או מפתחות הרכב את יודעת בדיוק באיזה תא שמת אותם מבלי להתעכב ולהתבלבל בחיפושים אנסופיים.   כיום ניתן למצוא בשוק מגוון גדול של תיקי גב המגיעים בצבעים שונים, גדלים שונים וכמובן סגנונות שונים. תיקי גב לנשים הן פתרון המתאים כשאת לובשת קז׳ואל, ללימודים או למשרד ואפילו ליציאה בערב. הכל תלוי בסגנון התיק, בחומר ממנו הוא עשוי ובגודלו.