נשיקה בכיס - קולקציית סתיו/חורף 15/16

2016-01-18
  כיס (שם ז'), הוא קפל בבגד או שקיק בד תפור בו, ניתן לשמור בתוכו כסף, מפתחות ושאר חפצים קטנים. הסיפור של כיסים התחיל לפני 15 שנה מכיס. ארנק קטן שנוצר בהשראת אוריגמי וקיפל בתוכו סיפור.  

הקולקציה החדשה - תיקי גב מעוצבים, תיקי עור בעבודת יד ותיקי ערב לנשים

  הקולקצייה החדשה שלנו מספרת את סיפורו של הכיס, התיק אותו אנחנו נושאים כשאנחנו יוצאים לדרך, כמו יומן אישי, נושא בחובו את כל שגרת יומנו, והכיס משמש בו כחדר הפרטי, שומר ומגן על אוצרותינו. בקולקצייה חקרנו צורות וגזרות אוניברסאליות של כיסים שונים ויצרנו דגמים הנותנים ביטוי לעולם הצורני והפונקציונאלי, הרגשי והאישי של הכיס. בקולקציה החדשה ישנם מגוון של תיקים לנשים ולגברים, ביניהם -  

תיק פוקטס - תיק עור לעבודה

מרובה כיסים בכל הגדלים, מיוצר בשני דגמים, אחד עם רצועה ארוכה הניתנת להנחה באלכסון ודגם עם שתי רצועות לכתף. מגיע בצבעוניות חורפית קלאסית, לגברים ונשים, חאקי אופנתי, שחור מט, וחום חם ועשיר.

תיק קואלה - תיק מעוצב לנשים

בעל שני כיסים חיצוניים כפולים ונדיבים, בעל גיזרה תלת מימדית, עם נפח ונוכחות של שמיכת חורף מפנקת. מיוצר מבדים בעלי טקסטורה עשירה, בברונזה כסף ושחור עם הדפס תלת מימדי.

תיק ניט - תיק ערב לנשים

שטוח, בעיצוב גרפי נקי, בכל אחד מהצדדים כיס שונה המסומן בעבודת תיפור מוקפדת. בצבעים- אפור בטון, שחור מט, וחלודה.

בריז עור - תיק עור לנשים

מחווה לכיסי הג'ינס, עורות רכים משופשפים עם תיפור כפול. מיוצר בשני גדלים, בצבעים- פחם, חום דיזל, ומוקה.   בנוסף הקולקציה גם מכילה מגוון רחב של תיקי גב וארנקים     קח את הנשיקה שמור אותה בכיס אם תלך לאיבוד או מישהו יכעיס יש לך נשיקה בכיס. אם תהיה עצוב אם דמעה של גשם תרקוד על ריס יש לך נשיקה בכיס. (שלומית כהן-אסיף)