הטרנדים של קיץ 2016

2016-08-28
בכל שנה, בימי החורף הקרים בהם אנו יושבים ספונים בבית ומקטרים על הקור ורק מחכים לימים שהטמפרטורות יעלו, ישנם המעצבים אשר מתכננים את קולקצית הקיץ החדשה של תיקי עור מעוצבים - קולקצית  תיקי עור לנשים, שיאפיינו את הקיץ המתקרב. אז מהם הטרנדים ומה הכינו לנו המעצבים בתחום תיקי העור של קיץ 2016, על כל זה ועוד במאמר הבאה.

שימוש נרחב בצבעים

נראה שאחד הטרנדים בתחום תיקי עור לנשים הוא השימוש האמיץ בצבעים אשר רואים השנה בתיקי גב מעוצבים ותיקי יד. השנה הצבעים הרבה יותר מגוונים וחורגים מהצבעים המסורתיים של תעשיית העורות. תוכלו למצוא תיקי עור מעוצבים בגוונים שונים של כחול ותכלת; גוונים של כתום, אדום בוהק ואפילו תיקי עור כסופים. הקיץ המתקרב יהיה חגיגה של צבעים ואנו צפויים לראות הרבה תיקי גב מעוצבים בצבעים חמים וססגוניים כראוי לקיץ.

תיקי עור בכל מקום

איננו יודעים מהי הסיבה ומהי התוצאה; האם הביקוש הגובר לתיקי עור מעוצבים הביא לנו את מבחר הצבעים והדגמים או שהמבחר הוא זה שיצר לנו את הביקוש. אבל למרות שאיננו יודעים מה קדם למה, ברור לנו דבר אחד - תיקי גב מעוצבים מעור ושאר תיקי עור לנשים הולכים וצוברים תאוצה גוברת. אנו צפויים לראות הרבה יותר שימוש בתיקי עור בכל תחומי החיים. בעוד שפעם תיקי העור היו שמורים לנישות מיוחדות, השנה אנו צפויים לראות שימוש יותר פופולרי ורב תחומי. מי שהולכת ללימודים תמצא שימוש לתיקי גב מעוצבים, העשויים עור ומגיעים בצבעים צעירים; אחרת יוצאת לפגישת עסקים ותרצה תיק עור לגב או ליד, המשדר רצינות ומקצועיות; וגם בלילה, כאשר יוצאים למסיבות ולמועדונים כל אישה צריכה תיק וגם כאן נראה שימוש בתיקי עור קטנים וחגיגיים המתאימים לבילויים.

תיקי עור פרקטיים

בעוד שפעם תיקי עור לנשים שמו את הדגש אך ורק על הפן העיצובי ופחות על הפן הפרקטי, היום התיקים מתוכננים לכל סוגי השימושים. על מנת שיהיו פרקטיים ושימושיים הם מגיעים גם כתיקי גב וגם כתיקי יד; כך כל אישה תמצא את התיק שמתאים לצרכים שלה. השנה גם נראה תיקים בגדלים שונים, גם זו נקודה חשובה המשפיעה על השימושיות; אחת אולי תרצה תיק עור קטן ומעוצב לצאת לסיבוב בעיר ולשים בו את המפתחות וכמה חפצים אישיים, אחרת תרצה תיק גדול על מנת להכניס לתוכו את המחשב הנייד ולצאת לפגישות עסקים. תיקי העור של היום לוקחים בחשבון את השימושים השונים שאנשים עושים בתיקים ומעצבים אותם בהתאם - עם כיסים ורוכסנים  המותאמים  לאופי החפצים שאנו נושאים איתנו. תיקי העור השנה מגיעים עם כפתורים, רוכסנים ואפני סגירה אחרים המתאימים לחפצים ולשימוש שאנו עושות בתיקים.

אקססוריז תואמים

עוד טרנד שאנו צפויים לראות בקיץ 2016 הוא לגבי השימוש באקססוריז שונים על מנת להשלים את חווית תיקי העור. אנו צפויים לראות הרבה שימוש בחפצים מעוצבים בעור תואם לתיקים כמו  ארנקים יוקרתיים. אותם המאפיינים הטרנדיים של תיקי עור מעוצבים תקפים גם לגבי ארנקי העור. אתן חיכיתן לקיץ שיגיע והמעצבים עמלו על תיקי העור במשך כל החורף, הקיץ כבר ממש כאן; כל מה שנשאר לכן לעשות זה להזמין תיקי עור מעוצבים ולהיות מוכנות לקיץ! המגוון הוא גדול ויש תיק לכל אחת ולכל מטרה. הדרך הכי טובה למצוא את התיק המתאים עבורך היא אצלנו באתר; אצלנו תוכלי לחפש בקלות תיקי גב ותיקי עור לכל מטרה ולבצע קנייה מהירה ופשוטה דרך האינטרנט